fbpx

Kserokopiarki nowe

Konica Minolta c654e - 11 000 zł

Najwyższa wydajność i najniższy koszt eksploatacji w zakresie wydruków czarno-białych i kolorowych Urządzenie wielofunkcyjne działające w trybie wydruku kolorowego/ czarno-białego z prędkością 60/65 stron na minutę Wysoki komfort użytkowania za sprawą panelu wielodotykowego, intuicyjnego interfejsu dostosowywanego do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Konica Minolta C220 - 3 400 zł

bizhub C220 to innowacyjna kopiarka Konica Minolta do codziennej produkcji dokumentów w środowisku firmowym. Doskonała do biur i grup roboczych, takich jak wydziały finansów, księgowości i zasobów ludzkich, a także logistyki i w wielu innych, gdzie drukuje się przede wszystkim dokumenty czarno-białe. Seria ta oferuje prawdziwie przystępną produkcję czarno-białą i kolorową o wysokiej jakości przy kosztach porównywalnych do innych tego typu urządzeń.

Konica Minolta c224e - 4 400 zł

Konica Minolta bizhub C224e to bardzo wydajne i dobrze wyposażone w standardzie kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. W podstawowej wersji posiada drukowanie, kolorowe skanowanie do pliku email, ftp, oraz usb, z którego można także drukować dokumenty zapisane w różnych formatach JPG, TIFF, PDF Dzięki różnorodności funkcji urządzenie sprawdza się w wielu środowiskach druku. Sprawnie i szybko wykonuje codzienne czynności związane z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem oraz opcjonalnym wykańczaniem formatów od A6 do SRA3 takich jak: zszywanie, składanie i sortowanie.

Konica Minolta c224 - 3 800 zł

C224 doskonale sprawdza się w najróżniejszych zadaniach biurowych a w szczególności w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz grupach roboczych w każdej większej firmie. Dodatkowe rozwiązania ekologiczne pozwalają chronić środowisko i ograniczyć koszty eksploatacji.

Konica Minolta c284e - 5 400 zł

Konica Minolta bizhub C284e to bardzo wydajne i dobrze wyposażone w standardzie kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. W podstawowej wersji posiada drukowanie, kolorowe skanowanie do pliku email, ftp, oraz usb, z którego można także drukować dokumenty zapisane w różnych formatach JPG, TIFF, PDF Dzięki różnorodności funkcji urządzenie sprawdza się w wielu środowiskach druku. Sprawnie i szybko wykonuje codzienne czynności związane z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem oraz opcjonalnym wykańczaniem formatów od A6 do SRA3 takich jak: zszywanie, składanie i sortowanie.

Konica Minolta c364e - 5700 zł

Konica Minolta bizhub C364e  to bardzo wydajne i dobrze wyposażone w standardzie kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. W podstawowej wersji posiada drukowanie, kolorowe skanowanie do pliku email, ftp, oraz usb, z którego można także drukować dokumenty zapisane w różnych formatach JPG, TIFF, PDF Dzięki różnorodności funkcji urządzenie sprawdza się w wielu środowiskach druku

Konica Minolta c454e - 6 900 zł

Konica Minolta c454e w podstawowej wersji posiada drukowanie, kolorowe skanowanie do pliku email, ftp, oraz usb, z którego można także drukować dokumenty zapisane w różnych formatach JPG, TIFF, PDF Sprawnie i szybko wykonuje codzienne czynności związane z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem oraz opcjonalnym wykańczaniem formatów od A6 do SRA3 takich jak: zszywanie, składanie i sortowanie.

Konica Minolta c554e - 7500 zł

Urządzenie bizhub C554e oferuje atrakcyjne połączenie funkcjonalności, technologii i wartości inwestycji. Jest to konkurencyjna przewaga, która pozwala prowadzić dobrze prosperujący biznes i zaspakajać zróżnicowane potrzeby klientów. Dzięki różnorodności funkcji urządzenie sprawdza się w wielu środowiskach druku. Sprawnie i szybko wykonuje codzienne czynności związane z drukowaniem, kopiowaniem i wykańczaniem formatów od A6 do SRA3 takich jak: zszywanie, składanie i sortowanie. Jej dodatkowym atutem jest możliwość drukowania na podłożach o grubości nawet do 300 g/m2

Konica Minolta PRO c754

Konica Minolta PRO C754 oszczędza nie tylko energię, ale także papier. Ogranicza liczbę błędnych i zbędnych wydruków. Funkcja podglądu kopii wbudowana w urządzenie oraz podgląd druku w Command WorkStation umożliwiają sprawdzenie końcowego efektu wraz z opcjami wykańczania przed wydrukowaniem fizycznej strony. Dwustronne drukowanie także pomaga w oszczędności papieru.