fbpx

O Nas

 

Firma Drukary.pl z siedzibą w Piekarach Śląskich od 1998 roku jest obecna na polskim rynku urządzeń biurowych. Firma powstała po to, aby zapewnić najwyższy poziom usług przy najniższych cenach.

Głównym przedmiotem działalności firmy Drukary.pl jest sprzedaż nowych oraz poleasingowych kserokopiarek, a także drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Zajmujemy się również wszystkim tym, co wchodzi w skład identyfikacji wizualnej Państwa firmy. Realizując te założenie stajemy się w ten sposób gwarantem niezawodnego działania państwa firmy pod względem technicznym i wizualnym, zdejmując z Państwa ramion ciężar odpowiedzialności za decyzje dotyczące kosztownych napraw i reklamy. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy pomagają klientom wybrać najbardziej odpowiedni produkt, a profesjonalna obsługa odpowiada wciąż rosnącym potrzebom rynku. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę w tym: fachowe doradztwo podczas dokonywania zakupu, obsługę po sprzedaży obejmujące dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie obsługi oraz profesjonalną opiekę serwisową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Gwarantujemy solidny i cieszący się renomą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także niskie ceny oraz elastyczne warunki współpracy. Ponadto proponujemy sprzedaż urządzeń nowych i używanych, niezbędnych do prawidłowego działania biura, zapewniając indywidualną ofertę cenową dla każdego zainteresowanego z negocjowanymi terminami płatności.
Priorytetem dla nas jest pełna satysfakcja klientów. Gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości, przyjazny dla środowiska, niezawodny i tani sprzęt biurowy oraz przykuwające wzrok materiały promocyjne. Prowadzimy również elastyczną politykę cenową, a stałym klientom oferujemy atrakcyjne formy rozliczania.

Celem działalności firmy Drukary.pl jest ścisłe dostosowanie się do potrzeb naszych klientów w zakresie oferowanych przez nas usług. Naszym klientom oferujemy kserokopiarki nowe i poleasingowe, monochromatyczne i kolorowe firm Konica Minolta, dodatkowo zajmujemy się również tworzeniem materiałów reklamowych takich jak wizytówki, banery, gadżety reklamowe, plakaty, kalendarze i wiele innych rzeczy składających się na materiały promocyjne.

Przez ponad 20 lat udało nam się zdobyć bezcenny kapitał – reputację firmy uczciwej, ze starannością wykonującej swe zobowiązania wobec klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo informacje dotyczące najnowocześniejszych systemów kopiowania, drukowania i skanowania opatrzonych marką Konica Minolta, oraz informację dotyczące najnowszych trendów w promocji firmy.