fbpx

Strona główna

Firma Drukary.pl z siedzibą w Piekarach Śląskich od 1998 roku jest obecna na polskim rynku urządzeń biurowych. Firma powstała po to, aby zapewnić najwyższy poziom usług przy najniższych cenach. Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur.

Głównym przedmiotem działalności firmy Drukary.pl jest sprzedaż nowych oraz poleasingowych kserokopiarek, a także drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Realizując te założenie stajemy się w ten sposób gwarantem niezawodnego działania urządzeń, zdejmując z Państwa ramion ciężar odpowiedzialności za decyzje dotyczące kosztownych napraw. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy pomagają klientom wybrać najbardziej odpowiedni produkt, a profesjonalna obsługa odpowiada wciąż rosnącym potrzebom rynku. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę w tym: fachowe doradztwo podczas dokonywania zakupu, obsługę po sprzedaży obejmujące dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie obsługi oraz profesjonalną opiekę serwisową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Gwarantujemy solidny i cieszący się renomą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także niskie ceny oraz elastyczne warunki współpracy. Ponadto proponujemy sprzedaż urządzeń nowych i używanych, niezbędnych do prawidłowego działania biura, zapewniając indywidualną ofertę cenową dla każdego zainteresowanego z negocjowanymi terminami płatności.

Priorytetem dla nas jest pełna satysfakcja klientów. Gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości, przyjazny dla środowiska, niezawodny i tani sprzęt biurowy. Prowadzimy elastyczną politykę cenową a stałym klientom oferujemy atrakcyjne formy rozliczania.

Celem działalności naszej firmy jest ścisłe dostosowanie się do potrzeb naszych klientów w zakresie oferowanych przez nas urządzeń biurowych. Naszym klientom oferujemy kserokopiarki nowe i poleasingowe, monochromatyczne i kolorowe firm KonicaMinolta.

Przez 15 lat udało nam się zdobyć bezcenny kapitał – reputację firmy uczciwej, ze starannością wykonującej swe zobowiązania wobec klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo informacje dotyczące najnowocześniejszych systemów kopiowania, drukowania i skanowania opatrzonych marką KonicaMinolta.